Bilgilendirme: Paraguay ve sel

Fotoğraf temsilidir...

Fotoğraf temsilidir...

Koray’ın başına son günlerde baya talihsizlikler gelmiş. Paraguay’da kaldığı otelin sel baskınına uğraması ile başlayan terslikler, eşyalarının falan ıslanması ile sonuçlanmış ve bin bir macera ile Bolivya’ya geçebilmiş. Bu esnada bilgisayarı da ıslandığı için hazırladığı yazılar ve fotoğrafları kaybetmiş. Bir kaç gün daha yazı yazamayacağını bildirdi. Sağlığı konusunda bir sıkıntının olmaması tesellimiz.

2 Responses to Bilgilendirme: Paraguay ve sel

  1. Elçin Aydemir

    Selam. Web sitenizden Barış Aydınol sayesinde haberim oldu. Barış benim Balıkesir’den çok eski bir arkadaşım. Kendisini de Güney Amerika ormanlarında görmek konusunda yoğun bir baskınız olduğunu anlattı. Bence de yakışır, ama işin aslı astarı nedir diye bir sormak istedim:) Sizce Barış bu yola düşer mi?
    Kötü alışkanlıkların cazibesine kapıldığımı söylemeden edemeyeceğim. Yolda olmak güzeldir. Bir gün yola çıkmak umuduyla, İyi yolculuklar. Elimden geldiğince destek olacağım:) Selamlar. Elçin Aydemir

    • Koray Doğan Üresin

      Barış bence bu yola kesin düşmeli. Yaz başı gibi onun da buraya gelmesi için ajitayon faaliyetine devam ediyorum :) İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın