Blogumuz yakında taşınıyor

Biliyorsunuz bu bloğa biraz da insanın umutlarını gerçekleştirebilmesi için aslında çok paraya ihtiyaç olmadığını ispatlamak için başladım. Görünen o ki ön hazırlık yapmadan, parasız çıkacağım Güney Amerika seyahatim yalnızca beni heyecanlandırmıyor.  Ekşi Sözlük ve Friendfeed’ten tanıdığım bir çok insan da bu seyahat konusunda benim heyecanıma ortak oluyorlar.

Bu  sosyal medya dayanışması  beni hem çok şaşırttı hem de çok sevindirdi. Bu kadar destekleneceğimi düşünmüyordum. Cheja, Deniz, Kunthar, Grizabella, Sicola Narkozy, Sarper gibi arkadaşlar doğrudan bağış yaparak seyahatimi desteklediler, Yalçın Aydın ise  seyahatimi desteklemek için http://www.yarbanabiryolculuk.com/ adresini benim için satın aldı. Şu an siteyi Pazar gününe yetiştirmek için canla başla uğraşıyor.

Ekran görüntüsü

Pazar gününden itibaren yeni adresimizde yayına devam edeceğiz.

Hayalimi destekleyen ve bu bloğu okuyan herkese teşekkür ediyorum.

9 Responses to Blogumuz yakında taşınıyor

 1. mert

  Bende sizin gibi sponsor arıyorum sitemi incelerseniz sevinirim. :) Keşke bulsam sponsor

 2. Volkan Alabaz

  Blogu hergün ziyaret edilecekler listesine aldım :) Şimdiden sana hayırlı yolculuklar dilerim. Haberler senden olacak ;)

 3. mert

  Hangi blogu acaba :)))

 4. mert

  Koray abi rica etsem ulaşır mısın ?

 5. mert

  Attım ama bakmadın sanırım :)) 2 gün önce attım :D

  • Yalçın Aydın

   Kurulumu kendi mail adresimle yapmıştım, dün Koray’ınki ile değiştirdik. Yeniden mesaj atarsanız ona ulaşacaktır, ulaşmazsa sistemden kaynaklanan bir sorun da olabilir, kontrol ederiz.

 6. mert

  Yalçın abi hemen yollarım o zaman bu arada güzel site yapmışsın sanırım özel tema değilse alabilirmiyim bende gezeceğimde site açmak istiyorum ona ekleyeceğim

Bir cevap yazın