Uzun süren hastalık ve blog devamsızlığı

Üzerinize afiyet 3 haftadır La Paz’da üst solunum yolları enfeksiyonu nedeni ile yorgan döşek yattığım v eantibiyotik müptelası olma yolunda emin adımlar ile ilerlediğim için ne yazık ki Bloğa uzun süredir yeni yazı giremedim.  Bu yüzden bloğun tüm takipçilerinden özür diliyorum. Son kullandığım antibiyotikler beni yavaş yavaş ayağa kaldırmaya başladığı için yarından itibaren mümkün olduğunca fazla yazı yazarak bugüne kadar yaptığım devamsızlığı telafi edeceğim.

Yahu biz seni tropik iklime gönderdik nasıl oldu da üşüttün diyenler için hemen açıklama yapayım. Bolivya’nın Potosi, Uyuni, La Paz gibi bölgeleri gerçekten çok soğuk. Düşünsenize La Paz 4 bin metreye varan yüksekliği ile dünyanın en yüksek başkenti. Cochabamba, Santa Cruz gibi sıcak bölgelerden bu bahsettiğim yüksek ve soğuk bölgelere geçince insan kelimenin tam anlamı ile çarpılıyor. bunun üzerine bir de sürekli seyahat halinin bünyeyi zayıflatmasını da eklersek hasta olmamak elde değil. 3 hafta içerisinde 16 kilo verdiğimi söyleyeyim de hastalığımın ne kadar ciddi olduğunu anlayın.

Velhasıl lafı uzatmayayım, son 1-2 gündür kendimi daha iyi hissetmeye başladım ve yeni yazılar yazmak için yeterli gücüm var artık. Yarından itibaren yeni yazılarla görüşmek üzere.

6 Responses to Uzun süren hastalık ve blog devamsızlığı

 1. S.

  Geçmişler olsun. Nasıl gittiysen öyle dön, aklımız kalmasın sen de :)

 2. vinifera

  dostum geçmiş olsun

 3. burak özel

  geçmiş olsun. çok özledik yazılarını. 16 kilo ciddi bir kayıp. dikkat et kendine. sen bize lazımsın :)

 4. M.Serhat Dundar

  Geçmiş olsun.

 5. vinifera

  Yine kayboldun

Bir cevap yazın