İletişim

9 Responses to İletişim

 1. koray

  Bu arada sen Osman Atasoy’un Uruguay Montevideo’da karşılaştığı Anadolu Kaplanı değil misin?

 2. İ. Zeynep Konuralp

  Koray be selamlar…..nette başka şeylere bakarken sizin siteye rastladım (serendipity :))……takıldım kaldım…..ben sizinle yüz yüze görüşmek isterdim…..ben de arkeologum ve ispanyolca ögreniyorum……kokart almak istiyorum, güney amerika seyahati planlıyorum vs vs vs….daha bircok şey…….yat kaptanlığı sınavım icin İzmir”e geleceğim önümüzdeki iki ay icinde….normalde istanbul”dayım ben……sanırım siz de İzmir”de oturuyorsunuz……geldigimde vaktiniz olursa eger, gerçekten bişeyler içip konuşmak istiyorum sizinle……

  selam ve sevgilerimle….

  Zeynep

 3. Mert

  Merhabalar ben 17 yaşımdayım. Sitemi belirttim bir daha yazayım http://www.kulubmen.com ben sizinle röportaj yapmak istiyorum mailime ulaşırsanız eğer kabul ederseniz size soruları yönelteceğim.

 4. ali

  Merhabalar,
  Güney Amerika turuna çıkmak istiyoruz. İki kişi, orta halli şartlarda, yaklaşık 15 bin lira ile maksimum ne kadar süre gezebilir Güney Amerika’da?

  Ali

 5. Simay Atilla

  merhaba, ben de düşük bütçe ile dünya turuna çıkmayı planlayan bir gezgin adayıyım, acaba bana verebileceğin tavsiyelerin var mıdır??

 6. ahmet çolakoğlu

  merhaba koray
  ben şimdi peru ilo da çalışıyorum, bilseydim daha önce yazar karşılaşabilirdik belki, ama sana iyi yolculuklar dilerim hayatının en güzel zamanlarını yaşamışsındır, arjantinde fazla dolaşmamışsın sanırım güzel yerler kaçırmışsın derim “atsoon@facebook.com” senin gibi ispanyolca tercuman ve rehber olan vehbi yılmaz ile tanışmış olsaydın sana çok yardımcı olurdu,
  iyi ve güzel seyahatler dilerim
  saygılar
  ara sıra yazarsan memnun olurum
  ahmet çolakoğlu

 7. eren yüce

  Merhabalar, Paypal hesabımın bir gıcıklığı sonucu hesaba çektiği ve geri ödemediği 3 TL civarını size göndermek istedim, az olduğu için kızmazsınız umarım benden de bi bira için görüşürüz.

 8. Onur SARI

  Merhaba Koray,

  Seyahat yazıların, fotografların hepsi cok güzel. Siteyi hazirlayan arkadaşın da eline sağlık. Takip ediiyorum, bol şans dostum :)

 9. TANSEL

  MERHABA,
  YENİ KEŞFETTİM SİTENİZİ, YAZILAR, FOTOĞRAFLAR ANLATIM ŞEKLİNİZ HEPSİ ÇOK HEYECAN VERİCİ… ÖZELLİKLE 51 YAŞINA GELMİŞ VE YILLARDIR GÜNEY AMERİKA GEZİSİ HAYALİYLE YAŞAYAN BİRİ İÇİN ÇOK ETKİLEYİCİ..
  TEK SORUM ŞU , GİTMEDEN ÖNCE SIKI BİR GEZİ PLANI YAPMALI MI YOKSA KOYVER GİTSİN MANTIĞIYLA GEZİLSE ÇOK ŞEY KAYBEDİLİR Mİ, NE DERSİNİZ.
  SAĞLICAKLA KALIN..

Bir cevap yazın